فروش دوربين مداربسته

درباره وبلاگ
موضوعات

فروش دوربين مداربسته

بهترین ردیاب خودرو

سه شنبه پنجم 12 1399

 ردیاب خودرو چیست؟

ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک مانند دزدگیر می باشدردیاب خودرو  که سیمکارت میخورد و بوسیله آن ممکن است از محل خودرو خود باخبر شویم و آنرا ردیابی نماییم.

کاربردیرردیاب  خودرو

از این دستگاه می تواند استفاده کند که در زیر به چند تایی از آنها اشاره می کند.
پیدا کردن ماشین موجود (مهمترین کاربرد)
آسوده شدن از وقتی ماشینمون هنوز سر جاشه.
ردیابی کردن جاهایی که فرزند یا همسرمون داره با ماشین میره (جذاب ترین کاربرد)
خبردار شدن از نحوه استفاده کارمندان از تجهیزات نقلیه شرکت و میزان استفاده از آنها.
روی چه ماشینهایی قابل نصب است؟

ردیاب خودرو  روی هر وسیله نقلیه سبک و سنگینی حتی موتورسیکلت و دوچرخه هم قابل نصب است ردیاب خودرو و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد.


ردیاب خودرو کجای ماشین نصب می شود؟


ردیاب خودرو را می توان در هر محلی از خودرو نصب کرد. تنها یک محل ثابت ندارد. اگر جای ثابتی داشت برای دزدها خوب میشد و ساده تر می توانست آنرا پیدا کند. جاهایی از خودرویی که سیمکشی برق خودرو وجود دارد با توجه به اندازه کوچک آن براحتی می تواند آنرا جازازی کرد.
نحوه نصب ردیاب خودرو

انواع ردیابها روش نصب متفاوتی دارند. هر چه مدل ردیاب شما ردیاب خودرو امکان نصب آن را دارد اگر پیچیده تر میگردد.

دوربین فلتی

دوربین شلنگی

مدلهای ساده فقط به اتصال سیم مثبت و منفی به برق خودرو نیاز دارد. در کل ردیابهای خودرو شبیه ماشین دزدگیر میباشند. همراه آنها نقشه نصب نیز وجود دارد. در صورتی که از برق خودرو سر دربیاورید به آسانی می توانید آن را نصب کنید اگر شما نمی توانید با مراجعه به هر نصاب دزدگیری نصب کنید به آنها بسپارید. ردیاب خودرو آهنربایی آنها بوسیله نقشه را نصب می کنند در کمتر از نیم ساعت دستگاه را در محل موردنظرتان نصب کنید و جاسازی کنید.
چطور کار می کند؟

دوربین خورشیدی

دوربین فلتی

دوربین شلنگی

دستگاه شنود


دو تکنولوژی اصلی که در ردیاب وجود دارد ردیاب خودرو می باشد. اردیاب خودرو بوسیله جی پی اس طول و عرض جغرافیایی وسیله نقلیه را بد می کند و بوسیله سیمکارت را این مختصر می کند برای صاحب ردیاب  خودرو وارسال مینیماید وبدین می تواند کار کند ردیابی انجام داد.
با چه سیمکارتی کار می کند؟

هیچ تفاوتی ندارد. شما میتونید از هر سیمکارتی ازجمله ایرانسل. همراه اول. تالیا و ... استفاده کنید. فقط ببینید جایی که شما زندگی می کنید کدامیک از اپراتورهای آنتن دهی و اینترنت مناسب است.

محل سیمکارت ردیاب خودرو
مصرف ماهانه شارژ مورد نیاز سیمکارت چقدر هست؟

ابن کاملا بستگی به تنظیمات شما دارد. این ردیاب هم حالت آنلاین و هم حالت آفلاین دارد که به طور مجزا در مطلب ردیابی آنلاین و آفلاین است که چراشهر داده شده است.  دستگاه شنود در صورت استفاده زیاد از حالت آنلاین می تواند از طرح های اینترنتی مقررات بصرفه اپراتور استفاده کند.ردیاب  خودرو فاکتور مهم دیگر بازه زمانی ردیابی است. بطور مثال اگر شما آنرا روی یک ساعت تنظیم کنید ردیاب هر یک ساعت یکبار وضعیت خودرو را در سامانه ذخیره می کند. ر ردیاب  خودرو در صورت تنظیم بازه های کوتاهتر ردیابی دقیقتر میگردد و در صورت تنظیم باز می شود فرکانس یاب اگر هزینه سیمکارت شما کاهش می یابد. به طور خلاصه بطور متوسط ​​ماهانه بین هزار تا سه هزار تومان مصرف متوسط ​​شارژ سیمکارت ردیاب وجود دارد.
امکانات جانبی

ردیابها فقط در ردیابی کردن امکانات جانبی دیگه شما هم میکنید که بعضی از آنها بسیار مفید و جالب هستند. شنود: بعضاً از ردیابها یک میکروفن داخلی یا خارجی دارند  ردیاب ماشین که بوسیله می توانند صدای داخل کابین را شنیدند.  بهترین ردیاب خودرو باز و بستن در: برخی از آنها به سیستم درهای ماشین وصل میشوند و به راننده این امکان رو میدند که باعث می شود با موبایل از هر فاصله ای در خودرو رو باز و بسته شود. خاموش کردن خودرو:ردیاب خودرو آهنربایی  خاموش کردن خودرو با موبایل یک امکان جانبی بسیار جالبیه که اون رو مفصل در مطلب خاموش و روشن ماشین با موبایل شرح دادیم
هشدارهای ردیاب

دوربین فلتی

دوربین شلنگی

به چه صورت است؟

ردیاب  خودرو در صورت اتفاق افتادن هرکدام از وقایع زیر تلفن به همراه شما پیامک ارسال می کند و شما را میسازد
1. باز شدن درهای خودروردیاب خودرو
2. روشن شدن خودرو
3. حرکت خودرو
4. آژیر کشیدن خودرو
5. حرکت با سرعت بیشترفرکانس یاب  از مجاز مجاز توسط شما
6. خارج یا وارد شن به یک محدودیت خاص
7. تصادف کردن خودرو
8. کنده شدن ردیاب از ماشین
9. کم شدن باطری اضطراری داخلی ردیاب
10 ورود خودرو به منطقه کور و بدون سیگنال gps

(0) نظر
X